News

DUYURULAR

İSKAN RUHSATI ALINMIŞTIR

Değerli ortaklarımız, sözleşmeye uygun olarak Yapı Kullanma İzin Belgesi (İskan Ruhsatı) alınmıştır. Site Yönetimi tarafından ortak alan abonelikleri ve yaşam başlama ile ilgili açıklama yapılacaktır. Hayırlı olmasını ve mutlu yıllar dileriz.

DUYURULAR

KURA ÇEKİMİ

Değerli Ortaklarımız,
03.10.2021 tarihinde (Pazar / 10:00) yapılacak olan kura çekimi noter marifeti ile olacaktır. Kuraların tamamı noter tarafından çekilecek olup, noterden başka hiç kimsenin kura çekimine izin verilemeyecektir. Kura çekimini Sincan Harikalar Diyarı Amfi Tiyatroda bizzat takip edebileceğiniz gibi canlı yayından da izleyebilirsiniz. Kesinleşmiş şerefiye listeleri sitemizde yayınlanmıştır. Kura çekiminin bütün ortaklarımız için hayırlı sonuçlar getirmesini dileriz. Saygılarımızla…

Şerefiye değerlendirme raporu link
http://www.yesilovaevleri.com/serefiye-itiraz-degerlendirme-raporu/

Konum linki https://goo.gl/maps/yc7DcqRFDWVXUDkG9

YouTube canlı yayın linki
https://youtube.com/channel/UCZt-UCU206D4wTGcHwAfwAwDUYURULAR

ÖN KABULLER

Değerli Ortaklarımız,
Dairelerimizin kontrol ve ön kabul işlemleri Mühendisimiz ve Yönetim Kurulumuz tarafından yapılmaktadır. 6 blokta toplamda 300 dairemizin ön kabulü tamamlanmıştır.
Esenlikler dileriz.DUYURULAR

2019-2020 YILLARI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

Değerli Ortaklarımız,
03.07.2021 tarihinli Genel Kurul toplantımıza ilginizden dolayı teşekkür ederiz.
Alınan kararlar özet olarak şöyledir:

  1. Yüklenici tarafından iskan ruhsatı alınmıl halde daire teslimleri yıl sununa kadar yapılacaktır.
  2. Şerefiye bedellerine dair rapor Ankara Üniversitesi tarafından Temmuz ayı içerisinde tamamlanacak ve üyelerimize rapor tebliğ edilecektir.
  3. Şerefiye raporlarının kesinleşmesi ile kuralar çekilecek, 15 gün becayiş hakkı tanınacak ve 3 ay içerisinde şerefiye bedelleri ve 2.500 TL tapu masrafları ödenecektir.
  4. Daire teslimlerinden sonra hemen yaşamın başlayabilmesi için geçici site yönetimi çalışmalarına başlamıştır.
  5. Meva Şehir arsasına bitişik cami alanının tahsis işlemleri son aşamaya gelmiştir. Camı Derneği Müftülükle istişareli olarak çalışmalarına başlamış olup caminin mimarii ile çalışmalar da sürmektedir.
    Dairelerimizin değerlerinin düşmemesi için hisse devirlerine dair internet ortamında satış reklamlarının yapılmamasını rica ederiz.
    Sağlıklı ve huzurlu günler dileriz.