DUYURU

Değerli Ortaklarımız,
Kurban Bayramınızı tebrik eder, sağlıklı, huzurlu nice bayramlara ulaşmayı dileriz.
İçerisinde bulunduğumuz salgın sürecinden dolayı genel kurulumuzu yapamamamız sebebiyle sizlerle biraraya gelemedik. Yönetim Kurulu olarak salgın sürecinde de imkanlar ölçüsünde dijital ve yüzyüze toplantılarımızı yapmaya gayret ettik. Yasakların kalkması ve salgın tedbirlerine uygun olarak imkanların oluşması halinde en kısa zamanda genel kurulumuzu yapmayı planlıyoruz.
Kooperatifimizin sahibi olduğu arsa üzerinde kurulan Mevaşehir Projemizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi devam ediyor. Her ne kadar salgın dolayısıyla çalışılamayan günlerin olması, bir kısım tedarikçilerin mal teminindeki geçici sıkıntılar, işçilerin tam performansla çalışamaması gibi sebeplerle projenin beklenenden biraz geride kaldığı kabul edilse de; projenin bitirilmesi ve konutlarımızın teslimi konusunda sonuca esaslı etki edecek mahiyette bir gecikme yaşanmayacağı müteahhit Ünsal Grup firması tarafından vaad edilmekte, tarafımızdan da bu şekilde bir risk öngörülmemektedir.
Yönetim Kurulu olarak neredeyse her gün şantiye ve ofis alanında bulunmaktadır. Projenin iş ve işleyişlerin takibi hususunda Kooperatifimizin Kontrolör Mühendisi ile sıkı bir iletişim ve destek ekseninde çalışılmaktadır. Projenin ilerlemesi, geldiği durum, ilerleme ve sonlanma aşamaları ile ilgili ayrıntılı bilgiler genel kurulumuzda müteahhit firma yetkilileri ve tarafımızdan paylaşılacaktır.
Şantiye ilerleme raporları, belli aralıklarla sitemizin DUYURULAR kısmına yüklenmektedir. Bu rapor üzerindeki görselde, her blok üzerinde devam eden ve tamamlanmış iş kalemleri işaretlenmiştir. Aynı şekilde, sitemizin Galeri/Şantiye kısmında ise, projemiz şantiyesinden görüntüler sizlerle paylaşılmaktadır. Ortaklarımıza internet sitemiz üzerinden yaptığımız bilgilendirmelere devam edeceğiz.
Genel Kurul Kararı ile alınmış olan devir yasağı 15.07.2020 tarihi itibari ile sona ermiştir. Devir yasağı konusu Genel Kurul gündemi olduğu için yeni yapılacak Genel Kurul toplantısında kura çekimleri, şerefiye bedelleri ile birlikte devir yasağı konusu da gündeme alınacaktır.
Kurban Bayramınızı tekrar tebrik eder, hayırlı günler dileriz.
Yönetim Kurulu adına saygılarımızla…